Česko-německé síťovací setkání k Tématu roku 2020 ČNFB

25.2.2020

Česko-německý fond budoucnosti vypsal na rok 2020 téma trvalé udržitelnosti s názvem "Budoucnost je teď". Pro zájemce, kteří by se rádi pustili do projektu v rámci tohoto tématu, ale chybí jim projektový partner v Německu, připravuje Fond česko-německé síťovací setkání ve dnech 27.28. 4. 2020 na Toulcově dvoře v Praze.

V rámci setkání budete mít nejen možnost se s potenciálními projektovými partnery seznámit, ale také načerpat nápady a inspiraci z obou zemí a zjistit, jak Česko-německý fond budoucnosti může vaši aktivitu finančně podpořit.

Setkání je určeno zejména zástupcům odborných organizací, které se věnují ekologickým tématům a ekologické výchově. V případě zájmu se přihlašte prostřednictvím tohoto formuláře, a to do 2. 3. 2020. Počet míst je omezen.

Ubytování a stravování je zajištěno v areálu Toulcova dvora. Účastníkům může ČNFB přispět na úhradu jejich cestovních nákladů. Setkání bude tlumočeno.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: