19. 1. 2009

Vyhodnocovací seminář programu EU Leonardo da Vinci 2008-2009

Místo konání: ČR, Jesenice
Typ akce:
Mezi priority Koordinačního centra Tandem patří podpora česko-německých odborných praxí mládeže. V rámci Programu podpory odborných praxí mohou mladí lidé ve věku 16-26 let absolvovat praxi v Německu, díky níž získávají nejen nové pracovní a osobní zkušenosti, ale poznávají také kulturu a styl života v sousední zemi. Cílem programu je mimo jiné přispívat ke zvyšování kvality systému odborného vzdělávání. Odborné stáže umožňují svým účastníkům zlepšovat

PRO KOHO?
Zveme české i německé školy, které se v letech 2008-2009 účastnily projektů Tandemu financovaných z programu EU Leonardo da Vinci (projekt "Let´s go 08" - Tandem Plzeň a projekt "Freiwillige Berufliche Praktika in Tschechien 2008/2009" - Tandem Regensburg).

CÍLE
Na semináři se zaměříme především na evaluaci realizovaných stáží. Každá škola bude mít možnost představit ostatním svoji stáž a podělit se jak o pozitivní, tak i negativní zkušenosti.

KDY? KDE?
30. září - 2. října 2009

Hotel Jesenice u Rakovníka,
http://www.hotel-jesenice.cz/

ZA KOLIK?
V rámci semináře přebírá Tandem náklady na Vaše stravování a ubytování. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.
Tandem uhradí 100% jízdného - podmínkou je využití nejvýhodnějších tarifů (cesta autem bude proplacena jen do výše jízdného ve vlaku ČD 2. třídy).

Celý seminář bude tlumočen!

Seminář získal akreditaci MŠMT o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků (rozhodnutí ze dne 21.7.2009) a účastníci získají potvrzení o jeho absolvování.

Potvrzení účasti zasílejte do středy, 18. září 2009 na email: chrastkova@tandem.adam.cz

Pro více informací je Vám k dispozici odborná pracovnice Tandemu
Jarmila Chrástková
tel: 377 634 759
email: chrastkova@tandem.adam.cz

Pozvánka na seminář_cz


Pozvánka na seminář_de
Potvrzení účasti_cz

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: