30. 11. 2011

Slavnostní ukončení projektu "Sousedé se stávají přáteli"

Místo konání: ČR, Plzeň
Typ akce: příležitostná akce
Ve středu 30. listopadu 2011 proběhlo v Měšťanské besedě v Plzni slavnostní zakončení česko-německého projektu „Sousedé se stávají přáteli“ za účasti primátora města Plzně Martina Baxy, prorektora Západočeské univerzity v Plzni, Michala Urbana, ředitele odboru pro mládež Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Projekt „Sousedé se stávají přáteli“ podporoval česko-německou spolupráci dětí a mládeže z Plzeňského a Karlovarského kraje a bavorských Horních Franků. Od roku 2009 se uskutečnilo 35 česko-německých setkání, kterých se zúčastnilo více jak 700 dětí a mladých lidí z obou stran hranice.

Během oficiálního zakončení byly představeny výsledky projektu, o své zážitky a zkušenosti se podělili mladí účastníci česko-německých setkání, informativní průřez aktivitami projektu nabídl také krátký film.

Akce byla zakončena představením nové brožury „Práce s mládeží v Horních Francích, Plzeňském a Karlovarském kraji“. Kmotrem publikace se za českou stranu stal místopředseda České rady dětí a mládeže Ondřej Šejtka.
Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: