27. 8. 2013

Informační seminář k projektu "S němčinou o krok napřed 2013-2014"

Místo konání: ČR, Plzeň
Typ akce: pracovní setkání
Pracovní setkání k novému projektu Leonardu 2013 se uskutečnilo dne 27. srpna 2013 v zasedací místnosti Tandemu Plzeň od 10:00 do 15:00. Setkání se neslo v přátelské atmosféře, zúčastnili se ho 4 zástupci ze 6 zapojených škol.

Hlavním tématem byl samozřejmě nový projekt, na začátku se všichni účastníci představili, abychom měli všichni představu, s kým dalším se na projektu podílíme. Pro některé z nich to byla nová zkušenost, protože v minulosti ještě projekt Leonardo neabsolvovali. Velmi pozitivní byla vzájemná interakce mezi zkušenými a nezkušenými, kdy zkušenější přednesli své poznatky z předchozích projektů.

Na setkání se hodně diskutovalo, probírala se ožehavé téma financí a následného vyúčtování. Všichni se seznámili s novinkami v projektu jako je rozšíření hodin přípravy jazyka před stáží. Názorně jsme si ukázali, co je nutné vyplnit v Europassu mobility a jak na vyplnění závěrečných zpráv. Pro všechny účastníky to bylo velice plodné setkání a první krok k úspěšnému projektu.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: