22. 5. 2012

Informační dny pro pracovníky s mládeží - finacování a fundraising

Místo konání: Pardubice, ČR
Typ akce: informační den
Zástupci organizací a sdružení, kteří pracují s dětmi a mládeží budou mít 22. května 2012 dopoledne příležitost získat informace o možnostech podpory na česko-německé přeshraniční výměny v mimoškolní oblasti. Zajištění zdrojů patří mezi nejdůležitější fáze projectového managementu, proto se v kontextu projectového cyklu zaměříme převážně na tuto část. Shrneme, jaké možnosti podpory se nabízí na lokální, regionální, státní, mezistátní a evropské úrovni a jaké zdroje lze využít v komerčním sektoru.

Dále se budeme věnovat chybám a nedostatkům v projektových návrzích, které se často objevují a kterých je třeba se vyvarovat, aby byl projekt úspěšný a měl šanci u hodnotitelů v komisi uspět. Provedeme analýzu vzorově zpracovaného projektu, na němž si ukážeme, jak správně napsat projekt a na co nezapomenout. Další možné návrhy k doplnění programu jsou ze strany účastníků možné. S dotazy se na nás neváhejte obracet.


Datum akce

22. května, od 9:00 do 12:00 hodin

Místo akce

Eurocentrum Pardubice
Náměstí Republiky 2686 (Dům techniky)
532 27, Pardubice


Zájemci se mohou hlásit písemně na emailové adrese:
vesela@tandem.adam.cz nebo telefoonicky na 377634757


POZVÁNKA NA AKCI

Těšíme se na Vás!

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: