6. 11. 2013

Garance kvality v oblasti odborných praxí

Místo konání: SRN, Waldmünchen
Typ akce: tematický seminář

Ve dnech 6. -8. listopadu uspořádal Tandem tematický seminář Kontrola kvality v oblasti odborných praxí v německém Waldmünchenu. Semináře se zúčastnilo 12 českých a německých učitelů ze středních odborných škol a učilišť.

Během workshopů se účastníci seznámili s metodou Teambuildingu pod vedením Kateřiny Vágnerové. Během celého semináře probíhala jazyková animace skvěle provedená jazykovým animátorem Maxem Pushem. Dalšími tématy byl Europass mobility a Kontrola kvality odborných stáží. Zkušený projektový koordinátor Petr Köstler představil projektovou činnost své školy jako příklad dobré praxe a na závěr semináře se účastníci vrhli na teamtrainingovou aktivitu Parcour v blízkém lanovém centru.

Akce se velmi podařila, účastníci měli dostatek prostoru i pro výměnu svých zkušeností a mohli sdílet své obavy ohledně realizace svých stáží s ostatními. Poděkování patří tlumočníkovi Jiřími Olišarovi za jazykovou podporu během celého semináře.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: