7. 10. 2013

Evaluační seminář k projektu Na praxi k sousedům 2012-2013

Místo konání: ČR, Pardubice
Typ akce: evaluační seminář

Evaluační seminář je každoroční závěrečnou aktivitou k projektu z programu Leonardo da Vinci, sloužící k zhodnocení končícího projektu. Tentokrát to byl projekt Na praxi k sousedům 2012-2013 z Výzvy 2012, který probíhal ve školním roce 2012/2013.

Do projektu se zapojilo celkem 8 škol z různých míst v České republice, na setkání kromě jedné školy dorazili všichni zástupci. Společně jsme oznámkovali projekt z různých hledisek, nejlépe dopadla komunikace s Tandemem, pak komunikace s partnerskou organizací a jazyková animace. Největší zátěží pro zúčastněné byla časová náročnost projektu, kdy ke své běžné činnosti musí přibrat další věci a zatíží i některé další kolegy z řad účetních atd.

Po úvodních diskuzích a výměně zkušeností z průběhu a realizace projektu následoval oběd v Kavárně Evropa. V odpoledním bloku jsme se zaměřili na praktikanty a přínos projektu pro ně. Každý zástupce školy namaloval na papír praktikanta a přiřadil k němu získané znalosti, dovednosti, zážitky, poté jsme výsledky prezentovali a diskutovali o kritériích výběru praktikantů a zvýšení dopadu stáží na praktikanty.

Na závěr jsme si promítli fotografie a prezentace z jednotlivých stáží. Doplnili naše hodnocení, prodiskutovali problémová místa a přidali zlepšovací návrhy pro další projekty.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: