Dobrovolnické centrum Tandemu se zaměřuje na dobrovolnické projekty z programu

Evropského sboru solidarity.

Dobrovolníc našich česko-němekých projektů můžou v zahraničí strávit rok bez toho, aniž by si museli hradit náklady na cestu, bydlení. Dostanou měsíční příspěvek na stravné a také kapesné. Po celou dobu pobytu je dobrovolníkům zajištěno pojištění. Nabídka dobrovolnických míst je určena mládeži od 18-30 let. Všeobecné informace o dobrovolnictví najdete zde.

Budoucím dobrovolníkům můžeme nabídnout projekty s tématy mezikulturního vzdělávání s využitím kreativity v oblasti publikační činnosti  v sociálních médiích, dobrovolnou službu v předškolních zařízeních nebo službu v instituci, která se zaměřuje na kulturní event management.

Důležitým aspektem Sboru solidarity je inkluze, která má také pomoci mladým lidem s omezenými příležitostmi (sociálními, zdravotními, jazykovými aj.) podílet se, participovat. Dobrovolnické projekty přispívají i interkulturnímu obohacení místních komunit a podporují meziregionální spolupráci.

N A B Í D K A volných dobrovolnických míst pro rok 2021/2022 je k nahlédnutí zde.

Už neváhej a využij skvělou příležitost vyjet do zahraničí !

A K T U Á L N Ě:  Informace k novému ročníku Evropského sboru solidarity 2021/2022 najdete na našich stránkách. I letos Vám nabídneme několik volných dobrovolnických míst v našich partnerských organizacích v Německu s nástupem od září 2021. Místa budou garantována až po schválení grantových žádostí českou národní agenturou.

 

Naše partnerské organizace:                          

Zkušenosti našich dobrovolníků

  • "Díky Evropské dobrovolné službě v Tandemu se mi otevřel úplně nový svět: svět česko-německé spolupráce, vzdělávacích seminářů a skvělých inspirativních lidí. ..." Adéla H., dobrovolnice projektu ahoj.info 2017
  • "Jeď, nebudeš litovat. je to to nejlepší, co můžeš udělat, a nejen pro svoji kariéru. " Petr. V., dobrovolník projektu Multikulturní historie a současnost Sudet 2018

 

          V případě dotazů kontaktujte Lucii Kučerovou, kontakt viz níže.Dobrovolnické centrum

          Těšíme se na Vaše přihlášky!

 

  

projekty Evropského sboru solidarity
Lucie Kučerová
e-mail: kucerova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 751

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

TANDEM překračuje hranice – tipy na online aktivity a nástroje pro česko-německé výměny

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás na sociálních sítích: