Uskutečnila se 1. část základního školení jazykových animátorů

20.5.2021

Ve dnech 7.5. - 8.5. 2021 se konala 1. část základního školení jazykových animátorů. Školení proběhlo online formou a zúčastnilo se ho celkem 14 účastníků, z toho 9 účastníků z Česka a 5 účastníků z Německa. Účastníkům byly podrobně představeny Koordinační centra Tandem, jednotlivé projekty, programy a materiály, které Tandem nabízí. Interaktivním způsobem byla představena metoda jazykové animace.

Hlavní část programu se věnovala metodě online jazykové animace. Účastníci měli možnost si prakticky vyzkoušet spoustu her a aktivit a dozvědět se i o specifických aspektech online formy animace. Součástí programu bylo také seznámení se stěžejním tématu Tandemu, úvod do tématu Vědomé práce s diverzitou a seznámení s tabulkami jazykové animace. Dalším důležitým bodem bylo i představení konceptu vzdělávání jazykových animátorů a technicko-administrativního zázemí, které Tandem jazykovým animátorům prostřednictvím webových stránek, různých aplikací a interního systému nabízí.

 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: