Vyražte za hranice poznat praxi v bavorské školce!

25.10.2021

Pracujete v předškolním zařízení či školní družině? Máte chuť poznat podobné zařízení v Bavorsku? Tandem nabízí program podpory vzájemných výměn pedagogů. Pomůžeme Vám zafinancovat cestu, stravu a ubytování, v případě potřeby i jazykového prostředníka. Hlásit se můžete do konce roku, ale neváhejte příliš dlouho!

V rámci projektu výměn českých a bavorských pedagogů mateřských škol a školních družin mohou být podpořeny vzájemné návštěvy trvající dle možností 1 den až dva měsíce. Během pobytu v Bavorsku můžete prozkoumat budovu partnerského zařízení, pozorovat jejich každodenní praxi, případně se do ní i sami zapojit. Cílem programu je sdílení a obohacení Vaší pedagogické zkušenosti a rozvíjení přátelských vztahů s našimi sousedy.

Znalost německého jazyka není podmínkou. Kromě nákladů na dopravu, ubytování a stravování Vám Tandem může uhradit i doprovod jazykového prostředníka. Nyní přijímáme žádosti na vzájemné výměny do konce roku.

Pokud nemáte partnerské zařízení na bavorské straně, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám!

Více o podmínkách projektu a podávání žádostí najdete na stránkách Tandemu.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: