Tandem Vám přeje krásný rok 2022!

14.12.2021

Přečtěte si v této aktualitě novoroční pozdrav od ředitelky plzeňské kanceláře Tandemu Lucie Tarabové!

Milí přátelé,

všichni jsme na začátku letošního roku věřili, že už nebude potřeba tak často využívat naše nabyté online dovednosti, že semináře a projekty bude možné realizovat prezenčně. Bohužel nakonec trvalo téměř půl roku, než Tandem mohl uspořádat první česko-německou akci naživo. Shodou okolností to byla právě Konference mládeže v Nečtinech, kterou organizovali naši dobrovolníci. Díky tomu mohli poprvé po celém svém dobrovolnickém roce zažít atmosféru česko-německé akce, za což jsem vděčná.

Během léta a začátku podzimu jsme v Tandemu s respektem pozorovali ostatní realizátory česko-německých projektů, kteří se nezalekli neustále se měnících opatření a hledali cesty, jak se setkávat. Tandem zvolil téma setkávání v době (po)koronavirové  i jako téma svého diskuzního fóra v Berlíně, na kterém se sešlo více než 40 účastníků z řad učitelů a pracovníků dalších organizací a institucí. Snad ještě větším překvapením a potěšením pro nás byl zájem o mediální kemp v Norimberku, kde se setkalo téměř 60 mladých lidí z Česka a Německa. Rozestupy, roušky a ani žádná další omezení je neodradila od čilé výměny názorů a navazování přátelství.

Na sklonku roku se setkáváme už zase pouze v online světě, ale díky platformě DINA.international máme i virtuálně dostatečné zázemí. Jsme rádi, že vás naše nabídka stále oslovuje a máte chuť se k nám připojovat.

Nikdo neví, jak bude vypadat rok 2022. Jedno je ale jisté. S respektem, velkým nadšením a flexibilitou pro nás nebude ani příští rok nic nemožné. Ať již prezenčně či online, Tandem je tu stále pro vás!

S přáním požehnaných svátků vánočních a úspěšného vkročení do nového roku

Lucie Tarabová, ředitelka plzeňské kanceláře Tandemu

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: