Předvánoční dárek od Tandemu: zveme vás do divadla

18.11.2021

Česko-německé interaktivní divadelní představení "Expedice 2021: Zbytečnosti" profesionálního uskupení Spielraum Kollektiv. Jste zvědaví, jak funguje česko-německé interaktivní divadlo bez tlumočení? My také :-) Představení pro vás všechny se uskuteční online 04.12.2021 od 19:30. Nutná registrace.

Zbytečná přítomnost, nebo budoucnost? Zbytečný pokrok. Zbytečný, zbytečná, já, ty. Co z roku 2021 bude nezbytné za 10 let? Nebo za 500 let? Co po nás zbyde pro příští generace? Odpad, nebo poklad? A co Vánoce? Už jste nakoupili?

Setkáme se v sobotu 04.12.2021 od 19:30 na platformě ZOOM. Registrace nutná do 03.12.2021 (v den představení obdržíte link na místnost).

Píše se rok 2500. Výzkumný tým Spielraum Kollektivu se s Vámi vydává na dobrodružnou výpravu do minulosti roku 2021. Do doby splněných snů, uprostřed dobrodružné apokalypsy, ve které zhasla naděje na lepší budoucnost. Všechno máme a můžeme mít víc – kapsu plnou zbytečností, kabelku, tašku, obývák, celý dům! Mít nebo nemít?

Multimediální divadelní akce, volně inspirovaná českým kultovním seriálem Návštěvníci.

Projekt podpořili: Česko-německý fond budoucnosti, Ministerstvo kultury ČR, Taupunkt e. V., Klub Solitaer e. V., 4+4 dny v pohybu, Divadlo Archa a Pražský divadelní festival německého jazyka.

Divadelní představení Vám přinášíme v rámci stěžejního tématu Tandemu. Akce v rámci stěžejního tématu Tandemu “Mládež utváří budoucnost”  přispívají k tomu, aby se děti a mládež z České republiky a Německa  aktivně zabývaly společensko-politickými otázkami, které jim připadají  zajímavé, a aby přitom zohledňovaly aspekt diverzity. Prostřednictvím  práce s tématy, jako jsou například participace, demokracie a diverzita,  mají mladí lidé rozvíjet svůj úhel pohledu a schopnost kritického  úsudku, stejně jako poznávat možnosti vlastního jednání. Více informací o činnosti Tandemu v rámci stěžejního tématu naleznete na webových stránkách www.mladez-utvari-budoucnost.eu

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: