Podpora spolupráce školek - Odmalička ONLINE!

8.4.2021

Chcete udržet kontakt se svým partnerským zařízením v Německu a vést děti k otevřeným, přátelským vztahům se sousedy navzdory uzavřené hranici? Program podpory Odmalička i v této době nabízí finanční podporu pro Vaše česko-německé projekty. Přihlašování je možné průběžně. Dejte nám vědět, my Vás rádi nasměrujeme!

Program Odmalička je určen mateřským školám a jiným zařízením věnujícím se dětem do šesti let, které mají partnerskou organizaci v Německu. Díky prostředkům Česko-německého fondu budoucnosti může Tandem podpořit projekty setkávání českých a německých dětí, jejich seznamování s jazykem a kulturou sousední země, stejně jako výměny zkušeností jejich pedagogů, ať už se mohou konat fyzicky, či jsou uskutečňovány online

Momentálně přijímáme přihlášky na akce pořádané do konce června 2021, podávat je můžete průběžně. Maximální výše příspěvku činí 15.000 Kč. Bližší informace k programu a formulář přihlášky najdete na našem webu.

Rádi Vás podpoříme nejen finančně, ale i metodicky a obsahově. V rámci projektu Odmalička můžete využít služeb našich jazykových animátorů, kteří mají zkušenost s malými dětmi a vědí, jak uspořádat setkání online.

Pro Vaši inspiraci můžete mrknout také na tandemácké online tipy pod tímto odkazem.

Nenechte se odradit od Vašich snah o česko-německou spolupráci, Tandem Vás v tom nenechá samotné! Kontaktujte pracovnici Tandemu pro předškolní oblast Martinu Petrakovičovou.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: