Chcete se zapojit do podpory dobrovolnické práce?

24.8.2021

Organizace Jugend ohne Grenzen hledá partnera pro projekt, kterým by propojila talentované mladé lidi v dobrovolnické práci. Sdružení chce vzdělávat a motivovat mladé lidi i pracovníky s mládeží. Smyslem je podpora výměny zkušeností mezi lidmi na regionální, národní i mezinárodní úrovni a další rozvíjení kompetencí. Partnerem se může stát nezisková organizace, spolek, veřejná instituce, veřejný orgán nebo neformální skupina mladých lidí. 

Kompetence, které by organizace chtěla podporovat, je přijímání jiných kultur a využívání digitálních médií a konferenčních systémů v práci sdružení. Výměny mládeže jsou bez dobrovolníků nemyslitelné, ale zájem mezi mladými lidmi a profesionály klesá. Díky vzájemnému propojení dobrovolníků může plánovaný projekt přispět ke zvýšení motivace dobrovolníků, umožnit jim výměnu zkušeností a nakonec vést k navázání nových partnerství.

Na společném online setkání by účastníci pracovali v malých skupinách. Tato akce by měla sloužit jako příprava na výměnu mládeže v reálu a také jako výměna odborníků. Neváhejte a zapojte se!

Kontakt: https://www.jugend-ohne-grenzen.net/kontakt/

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: