Online jazyková animace

13.11.2020

V současné době není možné se setkávat a realizovat jazykové animace prezenční formou. Snažíme se proto převádět tyto aktivity do online světa a hledat nové cesty. Využijte možnost objednat si od Tandemu online jazykovou animaci!

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si jazykovou animaci objednat vyplněním poptávkového formuláře na stránkách jazykové animace. Do poznámky prosím uveďte, že máte zájem o online animaci.

Online animace si můžete také objednat v rámci projektu Němčina nekouše. Tento projekt je určen pro 2. stupně ZŠ a nižší víceletá gymnázia. Více informací ZDE.

Co vše je k online jazykové animaci potřeba?

Potřebujete především stabilní internetové připojení a počítač nebo nootebook s webkamerou. Dále je potřeba mít funkční mikrofon. Tablet nebo chytrý telefon neumožňují plnohodnotnou účast na jazykové animaci, stejně jako vypnuté kamery během animace.

Z hlediska platformy se nám v Tandemu nejvíce osvědčil program ZOOM, jak z hlediska kvality a obrazu, tak kvůli možnosti připojení většího množství osob ve skupině. Jazykovou animaci je možné realizovat i přes jiné platformy, pokud z nějakého důvodu účastníci nechtějí využít ZOOM.

Podrobné informace týkající se ONLINE animování si pak můžete přečíst v tomto infomateriálu.

Další tipy na weby, aplikace a také na online aktivity naleznete ZDE.

Kromě know-how nabízíme také finanční podporu pro online setkání v programu podpory česko-německých a česko-rakouských výměn Rozjeď to s Tandemem!  Více ZDE.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: