Objednejte si jazykovou animaci v rámci Dne s němčinou

9.4.2021

Chcete dětem zpestřit výuku německého jazyka? Objednejte jim jazykovou animaci zdarma na 21. nebo 23. dubna! Tato speciální akce je součástí doprovodného programu Dne s němčinou (22. dubna), který pořádá Goethe Institut. Podmínkou je registrace nejpozději do 14. dubna.

Základní a střední školy si mohou ve dvou uvedených termínech bezplatně rezervovat česko-německou jazykovou animaci Koordinačního centra česko-německých výměn mládeže Tandem. Jazyková animace trvá 45 minut a je určena pro maximálně 25 žáků. Každá škola si může vyzkoušet maximálně 2 jazykové animace (tj. pro dvě jazykové skupiny). Jazyková animace se koná na platformě školy (Teams, Zoom atd.). Do přihlášky uveďte, že animace probíhá jako součást Dne s němčinou. Jazyková animace motivuje studenty k výuce němčiny. Více o této metodě najdete na Sprachanimation.info.

Den s němčinou je určen učitelům a učitelkám němčiny, žákům a žákyním, studujícím a všem, kteří mají chuť zabývat se němčinou. Podrobnější informace o celé akci naleznete na odkazu ZDE

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: