Němčina nekouše pokračuje i ve školním roce 2020/2021

8.9.2020

Základní školy a víceletá gymnázia v ČR mají i nadále možnost objednávat si bezplatné česko-německé jazykové animace či prezentace pro rodiče od Tandemu.

Objednávejte animace pro své žáky a naplňme tak společný cíl zvýšit počet dětí učících se německý jazyk!

Nepropásněte možnost objednat si jazykového animátora i za účelem prezentace pro rodiče, jež zvýší povědomí o důležitosti tohoto jazyka na pracovním trhu.

Bezplatnou česko-německou jazykovou animaci pro své žáky, stejně jako prezentace pro rodiče, můžete objednávat pomocí našeho online formuláře ZDE. Po jeho vyplnění již budete kontaktováni naším jazykovým animátorem.

Na podzim nás čekají dva online semináře. Jeden pro učitele němčiny a jeden pro učitele češtiny v BRD. Zajímá-li Vás, jak byste mohl/a své žáky v hodinách více namotivovat k němčině/češtině, je seminář právě pro Vás. Konkrétní informace o připravovaných seminářích naleznete ZDE.

Bližší informace k projektu Němčina nekouše naleznete na jeho stránkách nebo také v nově zaktualizovaném letáku projektu.

Budeme se těšit na osobní setkání při animaci nebo na některém z našich seminářů.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: