LIVE STREAM prezentace Lanterna futuri

26.5.2020

Rádi bychom Vás / Tě srdečně pozvali ve středu, 27 .5. 2020, v 18 h. na LIVE-streamovou prezentaci, ve které jednotlivé dílny online představí výsledky své umělecké produkce. Již od soboty společně pracují mladí lidé z ČR, Německa a Polska v rámci mezinárodního online setkávacího projektu Lanterna futuri - Art & Science.
 

Výměna a spolupráce probíhá mezi účastnicemi a účastníky v digitálních místnostech v rámci šesti kreativních dílen - divadelní, hudební, fotografické, filmové, figurálního divadla a akčního umění. Díky tomuto interaktivnímu setkání mají mladí lidé možnost umělecky ztvárnit současnou "realitu", která je obklopuje, a společně vytvořit nové napínavé "příběhy".

Odkaz naleznete nejpozději ve středu na našich stránkách: www.lanternafuturi.net/cs/ a našem Facebookovém a Instagramovém účtu ( www.facebook.com/lanternafuturi/ ,www.instagram.com/lanternafuturi/

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: