Jazykové animace online (nejen) v projektu Němčina nekouše

19.10.2020

Protože situace úplně nenahrává osobním setkáváním, přesunul Tandem část aktivit do online prostoru. Již od jara je možné si u Tandemu objednat také česko-německé animace online. Nově je možné tyto animace využít i v rámci projektu Němčina nekouše, tedy pro 2. stupně ZŠ a nižší víceletá gymnázia zdarma. 

Projekt Němčina nekouše dlouhodobě pomáhá zvýšit zájem o německý jazyk a motivovat žáky pro volbu němčiny jako druhého jazyka. V době virtuálních setkání může být komplikované udržet zájem o jazyk a povzbudit žáky v procesu učení.

Proto nabízí projekt Němčina nekouše možnost využít online jazykové animace zdarma pro třídy 2. stupně základních škol a víceletá gymnázia. 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat koordinátorku projektu Michaelu Kořánovou (kontakty níže), která Vám zodpoví veškeré dotazy. Také můžete přímo vyplnit poptávkový formulář a do poznámky uvést, že máte zájem o online animaci.

Budeme také rádi za zpětnou vazbu od Vás, abychom zjistili, jak Vás můžeme nadále v této nelehké době podpořit. Pro tento účel byl vytvořen krátký a jednoduchý DOTAZNÍK (6 otázek) a každé Vaše jednotlivé vyplnění nás posune zase o kousek dál. Děkujeme za jeho vyplnění, které je anonymní.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: