Hledáme ředitele/-ku Tandemu Plzeň

19.4.2021

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže TANDEM při Západočeské univerzitě v Plzni hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici ředitel/ředitelka. Čeká Vás zajímavá a různorodá práce v česko-německém týmu v inspirativním prostředí vysoké školy. 

Koordinační centra česko-německých výměn mládeže Tandem v Plzni a v Řezně podporují sbližování a rozvoj všestranných styků a přátelských vztahů mezi mladými lidmi z Česka a Německa. Poskytují poradenské služby a podporují státní a nestátní instituce a organizace obou zemí při uskutečňování česko-německých výměn mládeže a mezinárodní spolupráce v oblasti práce s mládeží.

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilního zaměstnavatele
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 6 týdnů dovolené apod.)
  • možnosti dalšího profesního vzdělávání, využívání univerzitních knihoven a jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy
  • plný úvazek, pružnou pracovní dobu, možnost částečně práce z domova
  • dynamický kolektiv s tahem na branku

Nástup je možný během května 2021, nebo dle dohody. Pokud Vás nabídka pracovního místa oslovila, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu info@tandem-org.cz do 3. 5. 2021. Část pohovoru bude probíhat v němčině.

DALŠÍ PODROBNOSTI ZDE.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: