EJF-Akademie zve na česko-německý festival a workshopy

29.6.2020

Společnost Evangelisches Jugend- und Fürsorgewerk pořádá na podzim 2020 gospelový workshop, seminář na téma nucené prostituce a na jaře 2021 Festival porozumění bez hranic.

  • Festival porozumění bez hranic (19. - 20. 5. 2021)
  • Workshop "Martin Luther King und die Spirituals, Songs of Liberation" (16. - 18. 10. 2020)
  • Nucená prostituce, obchod s lidmi a sexuální vykořisťování dětí a mladistvých v českoněmeckých regionech (14. - 15. 10. 2020)

Přihlášky a více informací na https://www.ejf.de/arbeitsbereiche/ejf-akademie-int-zusammenarbeit/internationale-zusammenarbeit/deutsch-tschechische-zusammenarbeit/seminare-und-worshops.html

Společnost Evangelisches Jugend- und Fürsorgewerk (EJF gemeinnützige AG) je zřizovatelem zařízení a služeb pro lidi všech věkových skupin, kteří hledají
zvláštní osobní a sociální pomoc a péči. V návaznosti na svou 120letou historii spojuje EJF pod jednou střechou centra pro pomoc dětem, mládeži,  rodinám, postiženým, seniorům a uprchlíkům ve spolkových zemích Berlín, Braniborsko, Bavorsko, Dolní Sasko, Severní Porýní-Vestfálsko, Sasko-Anhaltsko a Durynsko s přeshraniční vzdělávací činností.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: