24.–26. 11. 2023

11. česko-německé setkání mládeže

Setkání mládeže v rámci stěžejního tématu "Mládež utváří budoucnost"
Místo konání: Berlín, Jugendherberge Ostkreuz
Typ akce: setkání mládeže
Cílová skupina Mládež od 16 do 26 let
Uzávěrka přihlášek čtvrtek 26.10.2023
Cena 750 Kč
 

Pojeďte s námi na 11. česko-německé setkání mládeže, které se bude konat od pátku 24. listopadu do neděle 26. listopadu 2023 v Berlíně! Je to skvělá příležitost pro mladé lidi ve věku 16 až 26 let z obou zemí setkat se, sdílet nápady a společně hledat cesty, jak utvářet budoucnost naší společnosti.
Téma letošního setkání je "Mládež utváří budoucnost – Demokracie, diverzita, participace," které je také tzv. stěžejním tématem česko-německé spolupráce v letech 2020 až 2023. Čeká nás bezpochyby jedinečná a inspirativní událost, na niž jsou mj. pozváni i prezidenti obou zemí (oba jsou osloveni).
Na programu setkání najdete organizace zabývající se aktuálními tématy. Naše pozvání přijali například f3_kollektiv, konsent, transparent nebo Politika nejen pro mladé, kteří nám pomohou rozvíjet naše myšlenky a názory na klíčová témata dnešního světa. (Konkrétní popisy jejich workshopů najdete v programu níže) Nebude chybět ani jazyková animace a večerní exkurze po Berlíně, který je sám symbolem sjednocení a rozmanitosti.
Toto setkání je vaší příležitostí vyjádřit své myšlenky, najít si nové přátele a společně hledat cesty, jak spolu můžeme utvářet budoucnost, která nás všechny oslovuje. Už jste se přihlásili?

Program

Akce se bude konat v Jugendherberge Ostkreuz Berlin.
Společný program zahájíme v pátek 24. listopadu v 18 hodin večeří a skončíme v neděli 26. listopadu obědem ve 13 hodin.
Detailní program se všemi řečníky a workshopy najdete zde.

Přihlašování

Děkujeme za Váš zájem, kapacita setkání mládeže už byla pro účastníky z Česka pro velký zájem naplněna. I tak se ale můžete do čtvrtka 26. října pod tímto odkazem přihlásit a budete pak zařazeni na seznam náhradníků. Pro účastníky z Německa volná místa ještě jsou. Děkujeme za pochopení.
Po konci přihlašování dostanete společně s případným potvrzením účasti informace ohledně zaplacení účastnického poplatku ve výši 750 Kč, který obsahuje ubytování, stravování, tlumočení a program. Vaše přihláška je platná až po zaplacení účastnického poplatku.
Odesláním přihlášky zároveň berete na vědomí, že pokud dostanete potvrzení účasti a odhlásíte se po 31. říjnu bez udání závažného důvodu, budeme po vás vyžadovat storno poplatek ve výši účastnického poplatku.

Ostatní

Znalost jazyka není nutná, akce bude simultánně tlumočena. Ubytování a strava je zajištěno v Jugendherberge Ostkreuz Berlin.
Dopravu si každý zajištuje sám a není hrazena. Pokud se chcete domlouvat na spolujízdách, před akcí bude založen padlet, kde můžete spolujízdu nabídnout/poptat.

 

Zajímají vás další detaily ohledně česko-německých akcí a chcete být vždy v obraze? Začněte odebírat náš newsletter nebo se přidejte do nové facebookové skupiny Výměna je Austausch.
 
Akce je podpořena z prostředků Německého svazu ubytoven mládeže (Deutsches Jugendherbergswerk).
 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: