4. 3. 2021

Němčina nekouše: Online seminář jazykové animace pro vyučující německého jazyka_1

Místo konání: online
Typ akce: školení a další vzdělávání

Dne 4.3.2021 proběhl v rámci projektu Němčina nekouše jednodenní online seminář česko-německé jazykové animace pro učitele německého jazyka ze základních škol a víceletých gymnázií. Tohoto semináře se zúčastnilo celkem 20 vyučujících, plus lektorka a koordinátorka projektu.

Vyučující byli během semináře obeznámeni se základy a principy jazykové animace zaměřené na motivování žáků základních škol k výběru němčiny jako druhého cizího jazyka. Seminář vedla zkušená jazyková animátorka Tandemu, Petra Zahradníčková.

Účastníci měli možnost získané teoretické znalosti ihned otestovat a vyzkoušet při praktických simulacích prostředí školní třídy. Prostor byl poskytnut i jejich vlastním interaktivním metodám a nápadům na hry a aktivity, které si mezi sebou vyměňovali. Na semináři se nezapomnělo ani na aspekty jazykové animace online, kterou mohou vyučující využít při distanční výuce.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Obnovujeme oblíbený program podpory Rozjeď to s Tandemem!

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: