17. 6. 2019

Evaluace projektu výuky NJ na SPŠ strojnické a SOŠ Prof. Švejcara a předávání certifikátů studentům 2019

Místo konání: Plzeň
Typ akce: evaluační seminář

Dne 17. 6. 2019 se nejprve sešli zástupci Tandemu, Plzeňského kraje, hospodářské komory a německých podporujících firem k evaluačnímu setkání. Na něm proběhla prezentace výsledků a zhodnocení výuky němčiny spojené s jazykovou animací, praxemi a exkurzemi do firem, za školní rok 2018/2019.

V následné diskuzi se zhodnotil tento školní rok, hlavně pak nové změny, které v něm nastaly. Je tím např. zavedení podmíněné přítomnosti na hodinách pro získání certifikátu (60% docházky) nebo zavedení odborné technické strojařské němčiny. Obě tyto změny se osvědčily a bude se v nich pokračovat i v příštím roce. Ze všech participujících stran zazněla také chuť v projektu pokračovat i nadále.

Na evaluační sezení navazovalo slavnostní předávání certifikátů. Po proslovech pánů ředitelů, kraje a jednatelů německých firem tak dostalo celkem 65 studentů certifikát za absolvování dobrovolného kurzu německého jazyka spojeného s česko-německou jazykovou animací, praxemi a exkurzemi do firem.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: