17. 10. 2019

Den s němčinou v Hradci Králové

Místo konání: Hradec Králové
Typ akce: informační den

Dne 17. října 2019 proběhl v Hradci Králové další Den s němčinou, v roce 2019 již třetí. Sešli se zástupci kampaně Šprechtíme, zástupci škol (ředitelé a učitelé středních škol a základních škol), zástupci firem, zástupci obchodní komory a Univerzity Hradec Králové.

Nejprve proběhla oficiální část, kdy dal Goethe Institut podnět pro spolupráci firemní a školské sféry. Dále následovala prezentace Tandemu, který byl prezentován jako celek s pozorností na nabídku pro školy a jehož velká část byla věnována prezentaci nového projektu Němčina nad zlato.

Tyto počáteční vstupy pak daly impuls školám a firmám k debatě. Utvořili se skupiny škol s firmami. Každá skupina dostala otázky týkající se spolupráce s druhou skupinou a společně se o tématu pobavili a navázali kontakt.

Navíc se školy mohly přihlásit na vyzkoušení česko-německé jazykové animace v rámci projektu Němčina nekouše od Tandemu.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: