19. 9. 2013

Specializace v rámci Programu podpory odborných praxí pro jazykové animátory

Místo konání: SRN, Norimberk
Typ akce: školení a další vzdělávání

Program podpory odborných praxí nabízí českým a německým žákům všech oborů odborného vzdělávání ve věku 15-26 let možnost absolvovat minimálně třítýdenní praxi ve firmách, dílnách, vzdělávacích zařízeních či v institucích veřejné správy v sousední zemi. Součástí programu je jazyková a interkulturní příprava (jazyková animace).

Tento seminář je koncipován jako rozšiřující školení pro jazykové animátory, kteří prošli základním školením jazykové animace a mají zájem působit v oblasti odborných praxí.
Obsahem semináře je seznámení účastníků s tématem Interkulturní komunikace a zprostředkováváním odborné slovní zásoby v rámci jazykové animace. Seminář je zaměřen na metodiku práce s různými skupinami za různých specifických podmínek, které mohou v oblasti odborných praxí nastat. Obsahově a metodicky si nastíníme přípravu několikadenní animace. Nabídneme Vám také možnost výměny zkušeností a poskytneme Vám spoustu dalších zajímavých tipů a rad.leták s informacemi


Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: