Zveme na česko-německé divadlo ONLINE

11.11.2020

Využijte jedinečnou možnost a podpořte česko-německou kulturní výměnu z pohodlí svého domova. V pátek 20.11.2020 od 20:30h budeme streamovat divadelní představení „Moc a bezmoc?“ souboru TO TÉMA/DAS THEMA z pražského divadla Na zábradlí, který budou hrát pro náš online seminář.

Představení je pro registrované diváky zdarma. Zváni jsou všichni, kdo mají technickou možnost připojení s videokamerou (představení je interaktivní a vyžaduje vaši účast na platformě ZOOM). Link do virtuálního hlediště Vám zašleme v den představení, je nutné se proto nejpozději do 19. 11. registrovat zde.

A o čem hra bude? Herci se slibují zabývat otázkami: Kdo je tady u moci? A kdo je bezmocný? A proč je to tak těžké vyslovit "Eisenbahnkrankenkassenmitgliedsbeitrag"? Kdo vyhrává v zápolení velkého a malého bratra, Německa a Česka, v jazycích, kulturách v emocích? Je to karma nebo náhoda, že Češi mají vždy pocit, že jim někdo ukradl poslední sousto z talíře a že pokaždé ostrouhají mrkvičku? A proč jsou Němci tak moc u-spořádní, nebo jsou jenom ne-zajímaví?

Celou anotaci představení si můžete rozkliknout na webu https://www.nazabradli.cz/cz/19-repertoar/hoste/2913-moc-a-bezmoc-das-thema

Přejeme příjemnou zábavu a Viel Spaß! :)

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: