Ředitel Jan Lontschar opouští po 24 letech Tandem

23.2.2021

Po 24 letech odchází z Tandemu jeho dosavadní ředitel Jan Lontschar. V Koordinačním centru česko-německých výměn mládeže je od roku 1997, kdy sem nastoupil po vysokoškolských studiích. Od zaměření na spolupráci s mimoškolními organizacemi se postupně propracoval až k vedení Tandemu, kterým byl oficiálně pověřen v roce 2004. Ke konci února však jeho působnost v organizaci končí, jelikož se rozhodl hledat v životě nové výzvy. Přejeme mu hodně štěstí!

Milí kolegové a kolegyně, milí přátelé, 

jak běží čas, mění se různé věci. To platí vždy a všude a samozřejmě také v Koordinačním centru česko-německých výměn mládeže Tandemu v Plzni. V posledních měsících se u nás událo mnoho personálních změn – máme nové kolegyně pro public relations, mimoškolní oblast a také pro sekretariát. 

Teď přichází ještě jedna změna – a to na pozici vedení: jako ředitel Tandemu odcházím ke konci února po mnoha letech, abych čelil novým životním výzvám. Pro mě osobně je to velké rozhodnutí. Byl jsem u založení Tandemu před 24 lety a celou jeho existenci jsem měl tu čest jej doprovázet. Ale dozrál čas předat kormidlo... 

Rád bych Vám všem poděkoval za velmi dobrou spolupráci v uplynulých letech, otevřenost a flexibilitu – a vlastně za veškerou podporu, které se od Vás Tandemu dostalo. Přeji Vám, aby pro Vás i v následujících dnech, měsících a letech byla česko-německá spolupráce výzvou a zároveň cestou k poznávání nejen sousední země, ale také sama sebe. I přesto, že v současné době je setkávání přinejmenším složité. 

Tímto se s Vámi loučím a těším se na setkávání při jiných příležitostech. 
Spolu s Vámi přece utváříme společnou budoucnost. 

Jan Lontschar 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: