Tandem Regensburg poskytuje prostředky na česko-německá setkání s ukrajinskou účastí

13.4.2022

Ze spolkových fondů mohou být na česko-německých setkáních mládeže nebo výjezdech kvalifikovaných pracovníků financováni také účastníci z Ukrajiny. Nabídka se vztahuje pouze na akce pořádané v Německu. Pro účastníky (případně vedoucí) z Ukrajiny platí stejné pokyny pro financování a stejné sazby jako pro účastníky z České republiky.

Finanční prostředky ze Spolkového plánu pro děti a mládež (Kinder- und Jugendplan des Bundes) mohou být využity také na podporu účastníků z Ukrajiny v rámci česko-německých setkání mládeže v Německu a výjezdech kvalifikovaných pracovníků do Německa. O financování těchto účastníků lze žádat i zpětně.

Na účastníky z Ukrajiny (případně vedoucí pracovníky) se vztahují stejné pokyny pro financování jako na účastníky z České republiky. Podpora činí 24 eur na den na účastníka setkání a 40 eur na pracovníka. Sazby financování se vztahují na všechny účastníky, tj. na účastníky z Německa, České republiky a Ukrajiny. Finanční sazba pro tlumočníky nebo jazykové mediátory činí 305 eur na den, o kterou lze vedle česko-německého zprostředkování požádat i pro ukrajinský jazyk. V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o podání žádosti se obraťte na Lucii Matyášovou z Tandemu Regensburg: matyasova@tandem-org.de, +49 941 58557 15.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: