Program Odmalička to nevzdává!

13.11.2020

Hlášení pro školky a další předškolní zařízení: Tandem spolu se svými zkušenými jazykovými animátory vypracoval plán, jak překlenout dobu covidovou a udržet cenné česko-německé kontakty. Věřte nám, jde to – odmalička se potkávat s jazykem a kulturou sousedů i online! Kontaktujte nás, my Vám pomůžeme.

Program Odmalička je určen mateřským školám a jiným zařízením věnujícím se dětem do šesti let, které mají partnerskou organizaci v Německu. Tandem může podpořit projekty setkávání předškolních dětí a jejich pedagogů v maximální výši 15.000 Kč. Přihlášky momentálně přijímáme průběžně. Finanční prostředky jsou k dispozici i na první polovinu příštího roku. Bližší informace k programu a formulář přihlášky najdete na našem webu.

Rádi Vás podpoříme i metodicky a obsahově. V rámci projektu Odmalička můžete využít služeb našich jazykových animátorů, kteří mají zkušenost s malými dětmi a vědí, jak uspořádat setkání online.

Pro Vaši inspiraci můžete mrknout také na tandemácké online tipy pod tímto odkazem.

Nenechte se odradit od Vašich snah o česko-německou spolupráci, Tandem Vás v tom nenechá samotné! Kontaktujte pracovnici Tandemu pro předškolní oblast.

 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: