Nabídka praktikantského místa na Mezinárodní letní akademii 2022 v Bavorsku

3.5.2022

Bavorská organizace Bild-Werk Frauenau e.V. hledá od 1. do 15.7. praktikanta na Mezinárodní letní akademii 2022 pro spolupráci v managementu, organizaci a práci s veřejností pro akademii. Očekávána je také pomoc při přípravě a realizaci uměleckých kurzů, péče o zahraniční účastníky a vedoucí nebo správa sociálních sítí.

A co tě v Bild-Werku čeká? Získáš interkulturní kompetence v mezinárodním uměleckém prostředí. Mezi tvé úkoly bude patřit pomoc při přípravách a realizaci uměleckých kurzů, podpora účastníků a vedoucích z celého světa, ale třeba i tvorba dokumentace, archivování nebo správa sociálních sítí. Pokud máš dobré jazykové znalosti, využijeme tě i na překlady nebo pokud se na to cítíš, občasné tlumočení. 

Předpoklady: Hledáme někoho nadšeného a flexibilního, kdo umí samostatně pracovat a nebojí se nových výzev. Pokud navíc umíš trochu na počítači a máš dobrou němčinu a angličtinu, neváhej se nám ozvat! 

Ubytování je zajištěno po dobu praxe, náhrada na výdaje činí 100 Euro na týden.

Kdy: 1. - 15.7.2022 nebo dle domluvy, praktikum lze absolvovat po celý rok i na delší dobu

Kde: Bild-Werk Frauenau e.V., Moosaustraße 18a, D 94258 Frauenau, tel.: +49 (0) 9926 180895, bildwerkfrauenau.de

Pokud máš o praktikum zájem, pošli prosím krátký motivační dopis a životopis v němčině nebo angličtině na: sarah.hoechstetter@bild-werk-frauenau.de

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: