Financování drobných aktivit v rámci česko-německých výměn mládeže

3.1.2024

U německé kanceláře Tandemu je každoročně možné žádat o finanční podporu i na tzv. drobné aktivity (Kleinaktivitäten). Drobnými aktivitami se rozumí např. vydávání publikací, koncerty, výstavy apod. Lze získat podporu do výše 90 % celkových výdajů, nejvýše pak 1000 EUR a žádost se podává ve zkráceném termínu, nejpozději 6 týdnů před zahájením projektu.

"Drobné aktivity" jsou projekty, které slouží k rozvoji česko-německé spolupráce, ale bez charakteru setkání nebo musejí úzce souviset s česko-německými výměnami mládeže. Je to například:
Vydání publikace nebo jiných tiskovin
Výstavy
Koncerty
a jiné otevřené akce

Přispět na projekt lze až do výše 90 % celkových výdajů, nejvýše však 1 000 EUR. Nejméně 10 % celkových výdajů musí být hrazeno z jiných zdrojů.

Žádost je potřeba podat nejpozději 6 týdnů před zahájením projektu.

Žádost podává váš projektový partner z Německa u své zastřešující organizace (Dachverband). Žádost lze podat i elektronicky. Další informace a všechny formuláře najdete zde.

Pokud si nejste jistí, jestli váš projekt spadá pod drobné aktivity nebo máte jakékoliv další dotazy, obraťte se na Lucii Matyášovou (matyasova@tandem-org.de) nebo Kateřinu Holišovou (holisova@tandem-org.de).

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: