Česko-německý fond budoucnosti vyhlašuje Téma roku 2021

7.12.2020

Prostřednictvím Tématu roku 2021: “Nové časy? Nové cesty! Česko-německé vztahy v dobách pandemie” chce Česko-německý fond budoucnosti v obou zemích podnítit diskuzi o důsledcích krize pro obě společnosti stejně jako motivovat k jejich společnému překonávání.

V rámci této mimořádné výzvy podpoří ČNFB offline i online česko-německé projekty, které se věnují společenským, sociálním i ekonomickým důsledkům pandemie nebo které hledají nové cesty česko-německé spolupráce v časech krize.

Současná pandemie bohužel vytlačuje z veřejného povědomí aktuální ekologické problémy. Proto se v ČNFB zároveň rozhodli prodloužit Téma roku 2020 „Budoucnost je teď! Jednejme udržitelně“ až do 31. 12. 2021.

Prostřednictvím Témat roku chce Fond podnítit vzájemnou inspiraci a společnou diskusi Čechů a Němců o aktuálních společenských otázkách. Projekty k těmto tématům tak mohou získat podporu až ve výši 70% celkových projektových nákladů. Bližší informace k výzvám najdete na webu a na Facebooku.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: