Česko-bavorský graffiti workshop ve Schwandorfu

19.8.2020

Klub mládeže Schwandorf pořádá ve Schwandorfu ve dnech 29. a 30. srpna 2020 dvoudenní graffiti workshop.

V rámci projektu „Kulturní město Čechy-Německo“, který je financován Bavorským státním ministerstvem financí a vlasti, se od srpna 2020 do května 2021 uskuteční ve Schwandorfu v Horní Falci více než 60 přeshraničních akcí. Cílem projektu je posílení přeshraniční kulturní spolupráce mezi Čechami a Bavorskem.

Dva známí čeští sprejeři z Plzně stručně představí teorii a techniku graffiti. Poté mají účastníci (6 mladých lidí z Schwandorfu a 6 mladých lidí z České republiky) možnost vytvořit si vlastní návrh graffiti pod vedením vedoucích workshopů (hovořící česky i německy). V neděli 30. srpna 2020 pak budou  účastníci své náčrty malovat na zdi ve Schwandorfu, které jsou pro tuto akci vyhrazené.

Po akci budou mít účastníci příležitost pod dohledem prozkoumat město a využít volnočasových aktivit. Vedoucí workshopu budou na účastníky dohlížet během celé akce a taktéž i po jejím skončení. Náklady na ubytování a stravování ve Schwandorfu pocházejí z prostředků Euregia Egrensis.

Přihlášky zasílejte na mail: David.Bender@cebb.de.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: