18. 10. 2013

Projekt Němčina nekouše II - specializované školení jazykových animátorů

Místo konání: ČR, Poděbrady
Typ akce: školení a další vzdělávání
Projekt Němčina nekouše II navazuje na úspěšný projekt Němčina nekouše, který trval od 1/2012 do 6/2013 a v jehož rámci proběhlo přes 450 hodin jazykové animace na více než 150 školách ČR a SRN. Cílem pokračování projektu je opět motivace žáků druhých stupňů základních škol k výuce německého jazyka a žáků německých škol k výuce češtiny.

Seminář specializace jazykových animátorů pro tento projekt byl určen již vyškoleným jazykovým animátorům, kteří se na něm naučili pracovat s konkrétní cílovou skupinou žáků druhých stupňů a rovněž se seznámili s konceptem motivační jazykové animace. Na základě absolvování tohoto semináře jsou pak jazykoví animátoři oprávněni k samostatným realizacím jazykových animací v rámci projektu Němčina nekouše II.

Účastníci dostali dostatek prostoru pro představení vlastních herních aktivit, které sloužily jako podklad pro rozšíření již stávající brožury k realizaci jazykové animace.

Této akce se účastnilo celkem 15 jazykových animátorů - 13 z ČR a 2 ze SRN.

Místo konání:
Školní hotel Junior

Hotelová škola a VOŠ hotelnictví a turismu
Komenského 156/III
290 60 Poděbrady
tel.: 325 612 540
fax: 325 614 292
e-mail: junior@hsvos.cz

Účastnický poplatek nebyl vyžadován a každému účastníku bylo proplaceno 50 procent nákladů na jízdné na základě doložení originálu jízdenky. V případě cesty autem se proplatila cena jízdného vlaku 2. třídy.

Účastníci byli na semináři pojištěni. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích i strava (plná penze) byly hrazeny z prostředků projektu.

V rámci projektu Němčina nekouše II se počítá s realizací 480 hodin jazykové animace po celé České republice a v německém příhraničí.

Seminář vedla zkušená jazyková animátorka Petra Zahradníčková.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: