20. 6. 2018

Evaluace projektu výuky NJ na SPŠ strojnické a SOŠ Prof. Švejcara a předávání certifikátů studentům 2018

Místo konání: Plzeň
Typ akce: evaluační seminář

Dne 20. 6. 2018 se nejprve sešli zástupci Tandemu, Plzeňského kraje, hospodářské komory a německých podporujících firem k evaluačnímu setkání. Na něm proběhla prezentace výsledků a zhodnocení výuky němčiny spojené s jazykovou animací, praxei a exkurzemi do firem, za školní rok 2017/2018.

Odhlasovaly se určité změny v pokračování projektu pro příští rok (např. zavedení podmíněné přítomnosti na hodinách pro získání certifikátu nebo zavedení odborné technické strojařské němčiny pro třetí ročníky) a ze všech participujících stran zazněla chuť v projektu pokračovat i v nadcházejícím školním roce.

Na evaluační sezení navazovalo slavnostní předávání certifikátů. Po proslovech pánů ředitelů a jednatelů německých firem tak dostalo celkem 71 studentů certifikát za absolvování dobrovolného kurzu německého jazyka spojeného s česko-německou jazykovou animací, praxemi a exkurzemi do firem.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: