7.–10. 5. 2015

Školení jazykových animátorů

Místo konání: SRN, Cham
Typ akce: školení a další vzdělávání
.

Jazyková animace je hravá metoda práce s jazykem, která podněcuje zájem o jazyk, kulturu a lidi z cizí země. Zábavným způsobem se snaží přiblížit základy cizího jazyka a aktivizovat a prohloubit dříve osvojené jazykové znalosti, odbourává zábrany a ostych při používání cizího jazyka, obavy z chyb či mluvení vůbec a usnadňuje vzájemný kontakt ve smíšených skupinách.

Kurz česko-německé jazykové animace nabízí účastníkům možnost seznámit se s touto hravou, nevýukovou metodou a vyzkoušet si různé aktivity vhodné pro využití při česko-německých projektech, výměnách a setkáních ve školské i mimoškolní oblasti, ve výuce němčiny jako cizího jazyka, ale i společných kulturních akcích apod.

Příspěvek na kurz pro české účastníky včetně ubytování a stravy činí 1.600 Kč.

Tandem uhradí 50 % jízdného a zajistí účastníkům semináře z ČR nemocenské a úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 10. dubna 2015.

Očekáváme, že účastníci základního školení se zúčastní i navazujícího školení, které se koná od 5. do 7. listopadu 2015 v Drážďanech. Bližší informace o navazujícím školení naleznete včas na webových stránkách Tandemu.

 

Přihlašovací formulář

 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: