23.–24. 11. 2023

7. setkání pracovní skupiny

Poslední setkání pracovní skupiny stěžejního tématu "Mládež utváří budoucnost" v letech 2020 - 2023
Místo konání: Berlín, Jugendherberge Ostkreuz
Typ akce: pracovní setkání
Cílová skupina Členové pracovní skupiny
Cíle Uzavřít a zreflektovat aktuální stěžejní téma, představit a zahájit nové
Uzávěrka přihlášek 17.10.2023
Cena Zdarma

Na posledním a zároveň prvním prezenčním setkání pracovní skupiny se s dvoudenním nabitým programem vydáme do Berlína. Rádi bychom vám tímto setkáním poděkovali za vaši práci v uplynulých čtyřech letech. Budeme se bavit o tom, jak vypadala práce ve skupině, co bylo dobré a co by bylo naopak fajn předělat. Hlavně ale budeme slavit závěr starého a začátek nového stěžejního tématu!

Ve čtvrtek se nejprve po čtyřech letech v online prostředí poprvé osobně seznámíme a tým Tandemu představí, jak se nám podařilo za dobu působení stěžejní téma posunout a jak bude vypadat nové téma.
Budeme rádi za diskusi jak o stěžejním tématu, tak o práci v pracovní skupině jako takové.
Večer zakončíme volným programem, případně klidným posezením.

V pátek dopoledne navštívíme Servicestelle Jugendbeteiligung (osloveni), kde se podíváme na berlínský příklad dobré praxe. Akci pak zakončíme společným obědem.

Máte chuť se konečně potkat, vyměnit si nabídky a kontakty a zapojit se? Těšíme se na vás :-)

 

Program

Akce se bude konat v Jugendherberge Ostkreuz Berlin.
Společný program zahájíme ve čtvrtek 23. listopadu v 16 hodin a skončíme v pátek 24. listopadu obědem.
 

Přihlašování

Přihlašovací formulář byl členům pracovní skupiny odeslán na email. Setkání je myšleno pro uzavřenou skupinu, v případě zájmu ale prosím kontaktujte Katku Břendovou na brendova@tandem-org.cz.

Účast na akci je zdarma. Tandem uhradí náklady na ubytování, stravu a program v rámci akce. Dopravu si zajišťuje každý sám a jízdné vám bude proplaceno do max. výše 1200 Kč. Cestovní náklady budou proplaceny na základě skutečně vynaložených nákladů (maximálně jízdenka 2. třídy vlaku). V případě cesty autem vám bude proplacen paušál za každý ujetý kilometr, maximálně však 1200 Kč. Využijte, prosím, včasného nákupu jízdenek! Použití automobilu musí být zdůvodněno.

Ostatní

Znalost jazyka není nutná, akce bude simultánně tlumočena. Ubytování a strava je zajištěno v Jugendherberge Ostkreuz Berlin.
Dopravu si každý zajištuje sám. Pokud se chcete domlouvat na spolujízdách, před akcí od nás dostanete odkaz na tabulku, kde můžete spolujízdu nabídnout/poptat.

 

Zajímají vás další detaily ohledně česko-německých akcí a chcete být vždy v obraze? Začněte odebírat náš newsletter nebo se přidejte do facebookové skupiny Výměna je Austausch.

________________________________________________________________________________________________________________________
Na naše setkání bude navazovat od 24. do 26. listopadu 11. česko-německé setkání mládeže. Kapacita už byla pro účastníky z Česka pro velký zájem naplněna. I tak je ale možné se do čtvrtka 26. října pod tímto odkazem přihlásit a být tak zařazen na seznam náhradníků. Pro účastníky z Německa volná místa ještě jsou. Klidně tuto nabídku posílejte dál na svoje kontakty.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: