VIDEO: Tandem podpořil mezinárodní pracovní kemp

18.11.2022

Tandem podpořil setkání mládeže, které se konalo v srpnu 2022 - mezinárodní pracovní kemp „Restore the hope, restore the future”. Mládež z Česka, Německa a Izraele se na něm zabývala společensko-politickými otázkami. Podívejte se na vydařené video z této letní akce!

Obsah stěžejního tématu Tandemu a formáty jednotlivých akcí přispívají k tomu, aby se děti a mládež z různých zemí aktivně zabývaly společensko-politickými otázkami, které jim připadají zajímavé, a aby přitom zohledňovaly aspekt diverzity. Prostřednictvím práce s tématy, jako jsou např. participace, demokracie a diverzita, mají mladí lidé rozvíjet svůj úhel pohledu a schopnost kritického úsudku, stejně jako poznávat možnosti vlastního jednání. Projekt byl organizován Tüpfelhausen – Das Familienportal e.V. (Německo), Prostor pro rozvoj, z.s. (Česko) a Kibbuz Sdot Jam (Izrael) a podpořen Tandemem v rámci stěžejního tématu „Mládež utváří budoucnost. Demokracie, participace a diverzita." z prostředků Spolkového ministerstva pro rodinu, seniory, ženy a mládež.

Mrkněte se na video:

SLEDUJTE NÁŠ YOUTUBE KANÁL, ať Vám neuniknou nejčerstvější videa!

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: