Programy a projekty

Tandem má v oblasti programové a projektové podpory česko-německé mimoškolní spolupráce mládeže následující nabídku:

Rozjeď to s Tandemem! - s podporou MŠMT a v roce 2023 i Velvyslanectví SRN v Praze nabízí Tandem českým spolkům a subjektům aktivním v mimoškolní oblasti příspěvek na spoluorganizování mezinárodní výměny mládeže s Německem.

Rozjeď to s Tandemem! - Víkendovky - Pro nová nebo obnovená partnerství jsem připravili třídenní (víkendová) setkání s hotovým programem. Vše zcela zdarma :-)

Dobrovolnické centrum - pro zájemce ve věku 18-30 let nabízí Tandem možnost informovat se o všech formách dobrovolné služby především v Německu. Dobrovolnické centrum koordinuje projekty Evropské dobrovolné služby v oblasti česko-německé spolupráce.

Zažij Plzeň! / Erlebe Pilsen! - interaktivní poznávání Plzně za využití prvků česko-německé jazykové animace. Zaměřeno na kulturu, historii, jazykové aktivity a setkávání mladých lidí ve veřejném prostoru města. 

Jazyková animace - Chcete na svém setkání jazykovou animaci? Ta má své i vlastní stránky: www.jazykova-animace.info. Najdete na nich podrobné informace o tom, co to jazyková animace vlastně je, o vzdělávacím procesu jazykových animátorů Tandemu a jejich osobní profily, postup zamluvení jazykového animátora včetně objednávkového formuláře a tipy, jak animaci vlastně zaplatit. Kromě toho obsahuje web i celou řadu dokumentů ke stažení, mj. sbírky her a aktivit.

 

Máte chuť do česko-německé spolupráce, ale tyhle nabídky nejsou nic pro vás? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde jednou měsíčně sdílíme nabídky a pozvánky z česko-německého světa. Nebo se přidejte do naší nové facebookové skupiny "Výměna je Austausch", kde pravidelně poskytujeme tipy na česko-německé výměny a kde i vy můžete sdílet své zkušenosti nebo pokládat dotazy.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: