Zájemci ve věku 18–30 let mají možnost informovat se o různých formách dobrovolné služby v dobrovolnickém centru Tandemu. Tandem se zaměřuje především na dobrovolnické projekty z programu Evropského sboru solidarity  Důležitým aspektem Sboru solidarity je inkluze, která má pomoci mladým lidem s omezenými příležitostmi (sociálními, zdravotními, jazykovými aj.) podílet se, participovat. Dobrovolnické projekty přispívají i interkulturnímu obohacení místních komunit a podporují meziregionální spolupráci.

Budoucím dobrovolníkům můžeme nabídnout projekty s tématy mezikulturního vzdělávání s využitím kreativity v oblasti publikační činnosti   v sociálních médiích, dobrovolnou službu v předškolních zařízeních nebo službu v instituci, která se zaměřuje na kulturní event management.

Dobrovolníci  našich česko-němekých projektů můžou v zahraničí strávit rok bez toho aniž by si museli hradit náklady na cestu, bydlení, stravu. Dostanou dokonce měsíční příspěvek na stravné a také kapesné. Po celou dobu pobytu je dobrovolníkům zajištěno pojištění. Nabídka dobrovolnických míst je určena mládeži od 18-30 let. Už neváhej a využij skvělou příležitost vyjet do zahraničí !

Pro podrobné informace navštivte naši webovou stránku www.ahoj.info/volunteering.

 

A K T U Á L N Ě:

Informace k novému ročníku Evropského sboru solidarity 2021/2022 zatím nejsou k dispozici. Vzhledem k aktuální situaci v ČR a Evropě budou termíny přihlášek k ESC zřejmě posunuté !

Tandem Plzeň je koordinující (podporující) organizací pro projekty Evropského sboru solidarity v níže uvedených partnerských organizacích:                          

 

Zkušenosti našich dobrovolníků

  • "Díky Evropské dobrovolné službě v Tandemu se mi otevřel úplně nový svět: svět česko-německé spolupráce, vzdělávacích seminářů a skvělých inspirativních lidí. ..." Adéla H., dobrovolnice projektu ahoj.info 2017
  • "Jeď, nebudeš litovat. je to to nejlepší, co můžeš udělat, a nejen pro svoji kariéru. " Petr. V., dobrovolník projektu Multikulturní historie a současnost Sudet 2018

 

N A B Í D K A volných dobrovolnických míst pro rok 2020/2021 byla k nahlédnutí zde.

 

V případě dotazů kontaktujte Lucii Kučerovou, kontakt viz níže.

Těšíme se na Vaše přihlášky!

 

Dobrovolnické centrum  

projekty Evropského sboru solidarity
Lucie Kučerová
e-mail: kucerova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 751

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

TANDEM překračuje hranice – tipy na online aktivity a nástroje pro česko-německé výměny

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás na sociálních sítích: