Publikace "Ukážu ti svůj svět", aneb mediálním projektem překročit hranice

5.5.2020

V době, kdy nelze osobně realizovat setkání, chce Tandem podpořit (nejen) předškolní zařízení v udržování kontaktu s jejich partnery. Publikace s návrhy jazykových a mediálních projektů je v současné situaci dobrou inspirací, jak zprostředkovat alespoň virtuálně pohled do kultury, jazyka či běžného života za zavřenou hranicí.

Publikaci "Ukážu ti svůj svět. Česko-německé jazykové a mediální projekty pro děti od 3 do 8 let" vydal Tandem v rámci již ukončeného evropského projektu Sousední světy a nyní ji nabízí všem zájemcům zdarma na svém e-shopu, kde lze objednat tištěný dvojjazyčný exemplář, nebo stáhnout pdf-verzi v češtině i němčině.

Nahlédněte dovnitř a nechte se zlákat např. na tvorbu jednoduchých filmů, audioprojektů, či fotoreportáží, díky kterým můžete zůstat v kontaktu se svými německými přáteli, naučit je svou oblíbenou píseň, zahrát česko-německou pohádku, nebo zkrátka ukázat, jak se teď žije na druhé straně hranice.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: