Chci se zapojit do česko-německých projektů, ale nemám partnerskou organizaci v Německu

2.5.2024

Také se vás týká věta z nadpisu? Proto je tu naše "online seznamka". Tedy Kontaktní databáze, ve které můžete hledat partnerské školy, spolky, partnery pro projekty. Do databáze se můžete i sami registrovat. A co je nejvíc - my pomůžeme s hledáním.

Nalezení vhodné partnerské organizace na druhé straně hranice bývá často běh na dlouhou trať, co si budeme povídat. Ale pokud se to podaří, tak to pak stojí za to! Kromě realizace česko-německých projektů, návštěv škol, žákovských výměn a praxí, vznikají mezi koordinátory a realizátory četná přátelství.

Ideální síťování probíhá samozřejmě osobně na česko-německých seminářích, konferencích apod. Pokud ale taková možnost není, pak zbývá surfování po internetu, možná i využití AI :-).

Kontaktní databáze, kterou spravuje Tandem, vám nabízí možnost registrace v rodném jazyce. Námi je registrace přeložena do němčiny a začíná hledání a přímé oslovování škol, spolků, zkrátka vhodných partnerů přímo pro vás. Pro snadnější počáteční komunikaci s novým partnerským zařízením nabízíme také možnost online setkání a vyjasnění si prvních představ, očekávání a otázek.

Pokud tedy i vy stále ještě hledáte, registrujte se a buďte s námi ve spojení.

Veškeré vaše dotazy ráda zodpoví odbornice na síťování, Daniela Cvachová: kontaktlotse@tandem-org.de, 735 713 897.

 

 

 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: