AKTUALIZACE: Informace k mezinárodním výměnám v souvislosti s koronavirem

13.3.2020

V souvislosti s šířením koronaviru Covid-19 doporučuje TANDEM sledovat průběžně aktualizované informace na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovyMinisterstva zahraničních věcí včetně zastupitelských úřadů a Ministerstva zdravotnictví včetně hygienických stanic a řídit se uvedenými pokyny. 

Vzhledem k aktuální situaci a nejnovějším opatřením v souvislosti se zamezením šíření koronaviru COVID-19, která mj. zahrnují zrušení akcí nad 30 osob a uzavření českých státních hranic, se Tandem rozhodl zrušit všechny akce s plánovaným datem konání mezi 12. březnem a 30. dubnem 2020.

Věříme, že stanovená opatření napomohou k pozitivnímu vývoji situace a že brzy budeme moci pokračovat v naší běžné činnosti. Akce, které jsou plánovány na květen a červen, pro Vás tedy dále připravujeme a doufáme v jejich realizaci.

Dále sledujte náš web, facebook i newsletter, kde budeme o vývoji situace a jejím vlivu na činnost Tandemu informovat. Zároveň zde najdete i informace o způsobu náhrady zrušených akcí.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: