Němčina nekouše: online workshop jazykové animace pro studenty magisterského studia ZČU 2021_1

školení a další vzdělávání Oblast jazyka a jazykové animace
Termín: 25. 3. 2021
Místo konání: online

Dne 25. března 2021 proběhl v rámci projektu Němčina nekouše ve spolupráci se ZČU v Plzni první online workshop jazykové animace určené studentům němčiny v magisterském studiu. Tohoto semináře se zúčastnilo celkem 9 studentů, lektorka a koordinátorka projektu.

Studenti byli během workshopu obeznámeni se základy a principy česko-německé jazykové animace zaměřené na motivování žáků základních škol a víceletých gymnázií, byly připojeny i aktivity, které vyžadovaly hlubší znalost jazyka. Důraz byl kladen na jazykovou animaci tzv. pohybovou, ale i na online nástroje. Seminář vedla zkušená jazyková animátorka Martina Matějková.

Účastníci měli možnost získané teoretické poznatky ihned otestovat a vyzkoušet při praktických simulacích prostředí školní (online) třídy.

Možnost praktického vyzkoušení získaných informací a jejich obsah hodnotili účastníci při závěrečné evaluaci velmi pozitivně.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

TANDEM překračuje hranice – tipy na online aktivity a nástroje pro česko-německé výměny

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás na sociálních sítích: