Vyhodnocovací setkání: projekt Digitálně internacionálně

31.5.2021

Jménem spolku KNOFLÍK a Vzdělávacího střediska mládeže ve Waldmünchenu Vás srdečně zveme na Vyhodnocovací setkání projektu „Digitálně internacionálně“ (www.i-digi.eu). Naše setkání muselo být v minulém roce z důvodu epidemiologické situace zrušeno, nyní máme to potěšení Vám oznámit, že se naše Vyhodnocovací setkání uskuteční v tomto roce, a to v úterý 29. června 2021 v Plzni.

Akce se bude konat v konferenčních prostorech hotelu Vienna House Easy Plzeň (Vienna House Easy Plzeň, U Prazdroje 6, 301 00 Plzeň).

V rámci projektu „Digitálně internacionálně“ podporujeme výměnu mládeže v příhraničním regionu. Účastníci si při seminářích zkouší klíčové kompetence, jako například využití cizího jazyka, počítačovou gramotnost, znalosti z oblasti kultury a mluvený projev. Během společného projektového týdne mladí lidé z Česka a Bavorska společně programují a prezentují např. technologické nápady pro Smart Gardening, navštěvují inovativní společnosti v regionu a prostřednictvím simulační hry se seznamují s ekonomickými podmínkami pro podnikání od první do čtvrté fáze průmyslové revoluce.

Rádi bychom se společně s Vámi jako učiteli a řediteli škol, firmami a zapojenými multiplikátory věnovali následujícím bodům:

  •      prezentovat a zhodnotit výsledky projektu a zvolené metody
  •      poskytnout nové impulsy pro spolupráci mezi školami a firmami
  •      zhodnotit dopady epidemie COVID-19 na česko-německou spolupráci
  •      diskutovat o tom, jak se mají mladí lidé připravovat na budoucnost

Program Vyhodnocovacího setkání naleznete v příloze.

Vzhledem k omezené kapacitě konferenčních prostor Vás žádáme o včasné přihlášení pomocí následujícího formuláře: Přihlašovací formulář

 

Před konáním naší události do 21. 6. 2021 Vás budeme podrobně informovat o hygienických opatřeních, opatřeních týkajících se překročení hranic atd.

Těšíme se na setkání s Vámi v Plzni.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: