31. 1. 2018

Němčina nekouše – jednodenní školení jazykové animace pro studenty magisterského oboru ZČU

Místo konání: Plzeň
Typ akce: školení a další vzdělávání

Název akce: Jednodenní školení jazykové animace pro studenty magisterského oboru

Typ akce: školení

Termín: 31. ledna 2018

Místo: ČR, Plzeň, Chodské náměstí

Počet účastníků: 9 studentů němčiny z magisterských oborů

 

Dne 31. ledna 2018 proběhlo v rámci projektu Němčina nekouše IV ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni jednodenní školení jazykové animace určené studentům němčiny různých magisterských oborů. Tohoto semináře se zúčastnilo celkem 11 lidí (9 účastníků, lektorka a koordinátorka projektu).

Studenti a studentky byli během semináře obeznámeni se základy a principy česko-německé jazykové animace zaměřené na motivování žáků základních škol a víceletých gymnázií, byly připojeny i aktivity, které vyžadovaly hlubší znalosti jazyka. Seminář vedla zkušená jazyková animátorka Soňa Vrátná.

Účastníci měli možnost získané teoretické poznatky ihned otestovat a vyzkoušet při praktických simulacích prostředí školní třídy. Prostor byl poskytnut i jejich vlastním interaktivním nápadům na hry, aktivitám a následné diskuzi.

Možnost praktického vyzkoušení získaných informací a jejich obsah hodnotili účastníci při závěrečné evaluaci velmi pozitivně.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: