Epizoda 1: Interview s ředitelkou plzeňské kanceláře Tandemu Lucií Tarabovou na Spotify nebo zde

Ep.1: Transkript s překladem / Transkript mit deutscher Übersetzung

„Vážení přátelé, Tandem oslavil 25 let! Na páteční párty v DEPU 2015 se sešlo přes 200 lidí a více než 2 tisíce sledovalo náš live stream. U této příležitosti jsme si pro Vás nachystali jeden exkluzivní dáreček v podobě rozhovoru s ředitelkou plzeňské kanceláře Tandemu Lucií Tarabovou. Poslechněte si podcast o boření hranic, o vztazích beze strachu, o ženské energii v přeshraniční spolupráci i o tom, kdo je Lucie. A dejte si k poslechu třeba zmrzlinu do kafe!"  

 

Epizoda 2: 25 let společnosti Tandem: Rozhovor s Kathrin Freier-Maldoner a Jochenem Rummenhöllerem na Spotify nebo zde

Ep.2: Transkript s českým překladem / Transkript

"Na závěr 25. výročí založení Tandemu hovoříme s Kathrin Freier-Maldoner, vedoucí německé kanceláře Tandemu, a Jochenem Rummenhöllerem, vedoucím oddělení evropské a mezinárodní politiky mládeže na německém Deutscher Bundesjugendring (Německý spolkový kruh mládeže). Společně se ohlédneme za uplynulými 25 lety německo-českých výměn, na kterých se Tandem podílel. Jochen Rummenhöller hovoří o prvním německo-českém setkání mládeže v roce 1996 a také o zrodu Tandemu."

 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: