Odmalička stále běží - finanční podpora setkávání školek do konce roku!

27.10.2021

Program podpory Odmalička pomáhá financovat společná setkání dětí z českých a německých předškolních zařízení. Ještě stále můžete podávat přihlášky na Vaše přeshraniční projekty do konce roku. Nebojte se nám ozvat, pomůžeme Vám dovést Vaše nápady až k úspěšné realizaci.

Program Odmalička je určen mateřským školám a jiným zařízením věnujícím se dětem do šesti let, které mají partnerskou organizaci v Německu. Díky prostředkům Česko-německého fondu budoucnosti může Tandem podpořit projekty setkávání českých a německých dětí, jejich seznamování s jazykem a kulturou sousední země, stejně jako výměny zkušeností jejich pedagogů, ať už se mohou konat fyzicky, či jsou uskutečňovány online. 

Momentálně přijímáme přihlášky na akce pořádané do konce roku 2021, podávat je můžete průběžně. Maximální výše příspěvku činí 15.000 Kč. Bližší informace k programu a formulář přihlášky najdete na našem webu.

Rádi Vás podpoříme nejen finančně, ale i metodicky a obsahově. V rámci projektu Odmalička můžete využít služeb našich jazykových animátorů, kteří mají zkušenost s malými dětmi a vědí, jak uspořádat setkání naživo i online.

Kontaktujte pracovnici Tandemu pro předškolní oblast Martinu Petrakovičovou.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: