Němčina nekouše pokračuje i ve školním roce 2020/2021

8. 9. 2020

Základní školy a víceletá gymnázia v ČR mají i nadále možnost objednávat si bezplatné česko-německé jazykové animace či prezentace pro rodiče od Tandemu.

Objednávejte animace pro své žáky a naplňme tak společný cíl zvýšit počet dětí učících se německý jazyk!

Nepropásněte možnost objednat si jazykového animátora i za účelem prezentace pro rodiče, jež zvýší povědomí o důležitosti tohoto jazyka na pracovním trhu.

Bezplatnou česko-německou jazykovou animaci pro své žáky, stejně jako prezentace pro rodiče, můžete objednávat pomocí našeho online formuláře ZDE. Po jeho vyplnění již budete kontaktováni naším jazykovým animátorem.

Na podzim nás čekají dva online semináře. Jeden pro učitele němčiny a jeden pro učitele češtiny v BRD. Zajímá-li Vás, jak byste mohl/a své žáky v hodinách více namotivovat k němčině/češtině, je seminář právě pro Vás. Konkrétní informace o připravovaných seminářích naleznete ZDE.

Bližší informace k projektu Němčina nekouše naleznete na jeho stránkách nebo také v nově zaktualizovaném letáku projektu.

Budeme se těšit na osobní setkání při animaci nebo na některém z našich seminářů.


Eva WagnerováProjekty Němčina nekouše a Němčina nad zlato
Michaela Kořánová
e-mail: koranova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 764
skype: nemcinanekouse

Aktuality

Doporučujeme

  • 25. 9. 2020 Chcete pracovat u Tandemu? Hledáme nové kolegy/ně
    Aktuálně máme vypsána 2 pracovní místa:  Spolupracovník / spolupracovnice pro mimoškolní oblast (nástup od listopadu 2020) a  Referent / referentka pro Public Relations (nástup od ledna 2021).
  • 11. 9. 2020 Základní školení jazykové animace
    Zveme Vás na Základní školení jazykové animace, které se uskuteční 5. – 8. 11. 2020 ve městě Plauen. Školení je určené pro všechny zájemce o hravou, nevýukovou metodu učení němčiny nejrůznějších věkových...
  • 13. 7. 2020 TANDEM překračuje hranice – tipy na online aktivity a nástroje pro česko-německé výměny
    Také vám chybí kontakt s našimi sousedy? Dočasné uzavření hranic neznamená, že je třeba přerušit česko-německé výměny. Historie dokazuje, že omezení zájmu na sebe sama a odstřihnutí se od okolního světa nikdy dlouhodobě nevedlo k ničemu...

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň